KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12825579
nr 1282 5579
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Blandteknik, Motiv från Essingen. Signerad. Diameter: 27 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:32:45
21/10 01:13:21